Вернуться к началу

Новогодние костюмы деда мороза и снегурочки: фото


Купити Костюми Діда Мороза і Снігуроньки

ТМ Студія «Zabavushka» інтернет магазин новорічних костюмів

Нам 14 років. Ми - українські виробники новорічних костюмів "Дід Мороз" та "Снігуронька". Всі новорічні костюми для дорослих  виготовлені нашими руками на власному виробництві. Всі костюми унікальні, і виконані з дорогих і якісних матеріалів.

Робимо доставку: Київ, Україна, Росія, Німеччина, СНД, Європа і весь світ!

Цього року костюми снігуроньки і діда морозу вже поїхали в: Дортмунд (Німеччина), Вінніпег (Канада), Філадельфія, Денвер (США), Мілан (Італія), Вільнюс (Литва), Гомель (Білорусь), Москва, Кемерово, Оренбург, Норильськ (Росія), Мельбурн (Австралія), Валенсія (Іспанія), Тампере (Франція), Йехуд (Ізраїль), Карлові Вари (Чехія).

Що ми робимо:

Ми розробляємо і відшиваємо оптом і індивідуально для дітей і дорослих: новорічні, карнавальні, історичні, маскарадні, театральні, циркові костюми за стандартами ДСТУ. Спеціалізуємося на виготовленні одягу у фірмовому стилі для корпоративних замовників, компаній, рекламних агенств: форма для різних промоакцій, форма HORECA (уніформа для персоналу готелів, пабів, ресторанів, кафе), форма для співробітників салонів краси, медичних центрів, спецодяг для підприємств, установ, організацій. Брендіруем корпоративний одяг методами: термодрук, сублімація, шовкотрафарет. Вишиваємо будь-який логотип, виготовляємо шеврони, розшивають вироби камінням, стразами, бісером, стрічками. Розглядаємо всі пропозиції про співпрацю!

Головна наша спеціалізація: костюм Діда Мороза і Снігуроньки!


Костюм діда мороза

Костюми Діда Мороза і Снігуроньки повинні виглядати впізнаваними, описувати зовнішній вигляд героїв. Костюм Діда Мороза - це довга шуба, валянки, шапка, рукавиці, великий посох, який він тримає в руках і борода до п'ят. Дід Мороз повинен виглядати як добрий казковий персонаж, високий з білою бородою і білим волоссям.

Густа борода Діда Мороза і біле волосся - це символи щастя, благополуччя і могутності. Рукавиці на руках нашого новорічного персонажа повинні бути білого кольору, розшиті срібними ниточками, як знак чистоти і святості. Срібні рукавиці - знак чарівних рук Діда Мороза, з яких він дарує дітям подарунки.

Костюм Діда Мороза - це, як правило, червона шуба, вся розшита сріблом, а внизу лебединим пухом, з поясом біло-червоного орнаменту. Шапка червоного кольору, обшита перлами, чоботи можуть бути червоними або срібними. Не забудьте костюм Діда Мороза купити (Київ, Україна) до Нового Року, подаруйте свято своїм дітям. Купити костюм діда мороза Київ (Україна) та інші країни.

Костюм снігуроньки для дорослих

Новорічний костюм снігуроньки - це дуже красиве білосніжне плаття, прикрашене натуральними хутрами, корона на голову, яка прикрашена сяючими променями і вишита сріблом, а також витончені чобітки. Купити костюм снігуроньки (Україна, Київ) можна на нашому сайті!

Рукавички білого кольору є невід'ємними елементами костюма нашої новорічної героїні, так як є символами чистого снігу.

Молода дівчина, добра, весела, життєрадісна, язичницька богиня - це Снігурочка. Костюм снігурки, казкової героїні може бути білого, синього, блакитного, бірюзового або перлового кольору. Такі відтінки символізують сніг і лід. Новорічні костюми снігурочки виконані як єкслюзивні новорічні вбрання, в одному або декількох примірниках.

Костюм Снігуроньки купити (Київ, Україна) можна на будь-який смак, зробіть Новий Рік казковим і подаруйте дітям радість. 

Костюм Діда Мороза і Снігуроньки

Костюм Діда Мороза і Снігуроньки допоможе Вам створити справжній закінчений образ головних героїв Нового Року. Поява головних персонажів свята дають відчуття чарівництва і магії. Не тільки діти, а й дорослі з нетерпінням чекають появи Дідуся Мороза і його внучки Снігуроньки. Вони приносять радість і веселощі.

Костюм Діда Мороза і Снігуроньки купити можна, зробивши замовлення на нашому сайті. Виберіть сподобалися костюми і зв'яжіться з нами. Якість виробів і доставка вчасно гарантовані. Інтернет магазин новорічних костюмів «Забавушка» чекає на Вас. Подаруйте собі і всій родині радість і чари. Нехай у новому році буде якомога більше радісних моментів і веселощів. Купити костюми діда мороза та снігуроньки з доставкою по всьому світу: Київ - Україна, Німеччина, Росія, Білорусія, США, Казахстан, Израель, Нідерланди, Молдова, Латвія, Канада та інші країни світу :)

Костюм снігурочки купити в єксклюзивному рішенні, лише якісні матеріали, висока якість та доставка в любий куток світу!