Вернуться к началу

купити костюм снігуроньки для дорослих!

Новорічний костюм снігуроньки для дорослих красунь!

Дід Мороз і Снігуронька - це головні персонажі Нового Року, без них не обходиться жоден дитячий ранок, жодна новорічна вечірка. Діти, особливо, дуже чекають у новорічну ніч Діда Мороза і його внучку Снігуроньку, вони бажають отримати новорічні подарунки від цих казкових персонажів.

Обов'язковими героями новорічних свят є Дід Мороз і Снігуронька. Так, не забудьте придбати новорічні костюми, щоб подарувати казковий настрій не тільки дітям, а й дорослим.

Снігуронька - внучка Діда Мороза, вона повинна бути одягнена в красивий наряд білого або синього кольору, що символізує лід і сніг. На голові у героїні виблискує корона, розшита білими каменями, на руках довгі білі рукавички, що є символами чистого снігу і білого льоду. Чобітки Снігуроньки білого або червоного кольору, розшиті красивими каменями.

Новорічний костюм Снігурки - це красиве синє, блакитне, біле або бірюзове плаття з хутром низом і красивим візерунком. Наша героїня - добра, життєрадісна і красива дівчина, яка дарує радість і приносить в дім казку. Головна супутниця Діда Мороза і його кохана внучка - Снігуронька. Костюм цього новорічного персонажа потрібно придбати обов'язково, так як діти дуже люблять грати з онукою Діда Мороза.

Студія новорічних костюмів «Забавушка» пропонує Вам величезний вибір костюмів до Нового Року, в першу чергу це костюм діда мороза і снігуроньки. У нас можна костюм Снігурочки купити: Україна, Німеччина, США, Канада, Італія, Франція, Чехія - це ще не повний список країн, куди ми робимо доставку наших костюмів.

Нам довіряють багато країн Європи і СНД. «Забавушка» - український виробник новорічних костюмів. Всі костюми снігурочки виготовляються з якісних і дорогих матеріалів. Ми працюємо вже 14 років і маємо величезний досвід у виробництві новорічних костюмів. Снігурочка костюм не виключення, за якість відповідаємо!

На Ваш розсуд пропонується широкий вибір новорічних костюмів, костюм Снігуроньки. Київ, Москва, Гомель, Мілан, Денвер - деякі з міст, куди ми робимо доставку. Костюм Снігуроньки купити можна, відвідавши наш сайт і зробивши замовлення. Вибирайте костюми Снігуроньки на будь-який смак, у нас величезний вибір і найвигідніша ціна.

Купити костюм снігуроньки Київ (Україна) з доставкою по всьому Світу, будь куди, наприклад: від Львова до Германії! Тут Ви знайдете великий каталог товарів, вибирайте будь на свій смак, наприклад снігурка костюм. Ми гарантуємо високу якість і професійний підхід до кожного клієнта. Продаємо лише якісні новорічні костюми снігурочки.